Кубок претендентів-2024: Україна зіграє у півфіналі турніру

Збірна України з волейболу у чвертьфіналі Кубку претендентів-2024 перемогла збірну Чилі – 20:25, 25:23, 25:19, 25:19.

У першому сеті «синьо-жовті» зазнали поразки від чилійців. Протягом другого сету суперники українців також тримали перевагу, але українці змогли наздогнати та перевершити суперників по очках. Третій сет також забрали наші спортсмени. У вирішальному сеті збірна України змогла здобути перевагу та вибороти перемогу в матчі.

Кубок претендентів ФІВБ. Чоловіки. Чвертьфінал

• Україна – Чилі – 3:1 (20:25, 25:23, 25:19, 25:19).

Це була друга зустріч команд, в минулому сезоні українці перемогли з рахунком 3:0.

У півфіналі, який відбудеться 6 липня, суперником збірної України стануть бельгійці.

Зазначимо, що Кубок претендентів є відбірковим турніром до Ліги націй, найпрестижнішого змагання збірних з волейболу. Українці вдруге поспіль братимуть участь у відбірковому чемпіонаті. Торік наші волейболісти посіли третє місце, однак це не дозволило отримати путівку в Лігу націй.

Нагадаємо, жіноча збірна України не змогла пробитися у Кубок претендентів.