Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Костюк – перша ракетка України: оновлений рейтинг WTA

Костюк – перша ракетка України: оновлений рейтинг WTA

Марта Костюк стала першою ракеткою України і наразі посідає рекордне для себе 17-те місце у рейтингу WTA (+3).  Це сталося за підсумками Відкритого чемпіонату Франції.


Рік тому Марта вже була першою ракеткою України, коли провела в цьому статусі два тижні, до моменту, коли Ангеліна Калініна дійшла до фіналу на турнірі в Римі. 


Варто зазначити, що 17-те місце місце Костюк – це другий результат в історії жіночого українського тенісу. Вище в рейтингу піднімалася тільки Еліна Світоліна, яка була третьою ракеткою світу.


Сама Світоліна цього тижня вибула з топ-20 і посіла 21-ше місце (-2). Українка провела загалом за кар'єру 349 тижнів у двадцятці найсильніших тенісисток світу.


Покращила своє становище Даяна Ястремська, яка цього тижня розташовується на 27-й позиції (+5). Ангеліна Калініна піднялася на дві сходинки і посідає 46-те місце, а Леся Цуренко залишила топ-50, опустившись на 59-те місце (+14).


Юлія Стародубцева, після дебюту в основній сітці Ролан Гаррос, піднялася на 134-те місце (+8). Погіршили свої позиції Катерина Байндл – 182-е місце (-15) і Катаріна Завацька – 207-е місце (-11).


Особисті рекорди українок у рейтингу:


17. Марта Костюк (+3)

225. Анастасія Соболєва (+2)

450. Вероніка Подрез (+5)


У парному рейтингу Людмила Кіченок залишається першою ракеткою України, посідаючи цього тижня 17-те місце в рейтингу WTA (-2). Надія Кіченок посідає 35-те місце (+11), а Марта Костюк розташовується на 56-й позиції у світовій класифікації (+24).

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино

home subscribe background