Костюк, Калініна та Байндл припинили участь в Australian Open

Українські тенісистки Марта Костюк, Ангеліна Калініна та Катерина Байндл не змогли пробитися до четвертого кола одиночного розряду на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу у Мельбурні.

Так, за вихід до 1/8 фіналу Костюк програла третій «ракетці» світу американці Джессіці Пегулі. Гра, яка тривала 1 годину 10 хвилин завершилася з рахунком 0:6, 2:6.

Наступною суперницею Пегули стане «посіяна» під 20-м номером Барбора Крейчикова з Чехії, яка, своєю чергою, обіграла першу «ракетку» України Ангеліну Калініну — 6:2, 6:3.

Відомо, що Костюк продовжить виступ у Мельбурні в парному розряді, де вийшла до другого кола разом з румункою Оленою-Габрієлою Русе.

Байндл за крок до четвертого кола поступилася латвійці Олені Остапенко — 3:6, 0:6. Матч тривав 1 годину 10 хвилин.

Путівку до чвертьфіналу чемпіонату Остапенко розіграє з 7-ю «ракеткою» світу американкою Корі Гауфф, яка раніше завдала поразки своїй співвітчизниці Бернарді Пері — 6:3, 6:2.

Нагадаємо, відкритий чемпіонат Австралії триватиме до 29 січня.