Калініна перемогла експершу ракетку світу і зіграє у третьому колі турніру у США

Українська тенісистка Ангеліна Калініна здобула перемогу в другому колі турніру WTA 500 у Чарльстоні (США).

У другому колі українка завдала поразки експершій ракетці світу Каролін Возняцкі. Зустріч тривала 80 хвилин. Калініна зробила два брейки в першому сеті і ще три в другому, програвши лише один гейм на своїй подачі, коли подавала на матч за рахунку 5:2.

Credit One Charleston Open – WTA 500. Чарльстон (США). Друге коло

• Ангеліна Калініна (Україна, 15) – Каролін Возняцкі (Данія, WC) – 6:2, 6:3.

Тенісистки зіграли одна з одною на другому турнірі поспіль – у Маямі Ангеліна Калініна перемогла данку в трьох сетах, відігравши один матчбол.

У третьому колі Ангеліна зіграє проти 11-ї ракетки світу Дар'ї Касаткіної, якій поступається 1-3 в особистих зустрічах. Це буде їхній перший очний поєдинок на грунті.

Зазначимо, що Касаткіна, як і Возняцкі, раніше ставала чемпіонкою турніру в Чарльстоні. Їй вдалося виграти титул на цих змаганнях у 2017 році, а данка ставала переможницею шістьма роками раніше.