Калініна та Ястремська обіграли суперниць та зіграють у третьому колі турніру в Маямі
Українські тенісистки Ангеліна Калініна та Даяна Ястремська продовжують участь у турнірі WTA 1000 у Маямі (США).
Про це інформує BTU.
Калініна у другому колі змагань здобула перемогу над Каролін Возняцкі (Данія). Поєдинок тривав 3 години 17 хвилин.
У другому сеті українка поступалася 2:5, проте виграла п'ять геймів поспіль, не давши суперниці подати на матч і відігравши матчбол на своїй подачі за рахунку 4:5. У вирішальному сеті Ангеліна повела 3:1, після чого Каролін викликала на корт лікаря (за рахунку 3:2) і після паузи зуміла повернути брейк і зрівняти рахунок. Калініна зуміла зробити ще один брейк (4:3) і втримала цю перевагу до кінця поєдинку.
Miami Open – WTA 1000. Маямі (США). Друге коло
- Ангеліна Калініна (Україна, 32) – Каролін Возняцкі (Данія, WC) – 5:7, 7:5, 6:4
Варто зауважити, що це протистояння – друге найдовше протистояння на рівні WTA-туру в кар'єрі Калініної (третій понад три години). Торік на турнірі в Римі вона за 3 години 41 хвилину перемогла Беатріс Аддад Мая.
Ястремська була сильнішою у матчі проти астралійки Дарʼї Севілл. Для перемоги українці знадобилося 2 години 6 хвилин.
Обидві партії завершились з однаковим рахунком 7:5. На рахунку Даяни – шість брейків та три ейси за поєдинок.
Miami Open – WTA 1000. Маямі (США). Друге коло
- Даяна Ястремська (Україна, 28) – Дар'я Севілл (Австралія, SR) – 7:5, 7:5.
Ястремська провела четверту зустріч із австралійкою та вперше змогла її обіграти. На початку сезону Даяна поступилася Севілл на турнірі WTA 500 у Брісбені. Додамо також, що раніше українка не виходила до третього кола Miami Open.
Суперницею Калініної у третьому колі змагань стане переможниця матчу Паула Бадоса (Іспанія) – Арина Соболенко (-). А Ястремська вийде проти дев'ятої ракетки світу Марії Саккарі із Греції.