Підсумковий турнір: Ціціпас обіграв першу «ракетку» РФ

Грецький тенісист Стефанос Ціціпас (АТР 3) у трьох сетах обіграв росіянина Данила Медведєва (АТР 5) у матчі другого туру у Червоній групі на Підсумковому турнірі АТР у Турині (Італія).

Гра тривала 2 години та 23 хвилини. Для перемоги у першій партії греку вистачило одного брейку.

У другому сеті росіянин зрівняв рахунок, вигравши затяжний тай-брейк. У третьому сеті Ціціпас програвав 3:5. Потім він відіграв матчбол за рахунку 4:5. А на тай-брейку грек розгромив Медведєва, взявши три подачі суперника.

Nitto ATP Finals. Груповий етап

• Стефанос Ціціпас (Греція) — Данило Медведєв — 6:3, 6:7 (11:13), 7:6 (7:1).

У наступному матчі Ціціпас розіграє путівку до півфіналу змагань у протистоянні із ще одним росіянином — Андрієм Рубльовим, який раніше програв сербу Новаку Джоковичу (4:6, 1:6).

Медведєв у минулому турі програв своєму співвітчизнику Рубльову. Через дві поразки у нього вже немає шансу вийти у плей-оф турніру.

Нагадаємо, 17 листопада відбудуться заключні матчі у Зеленій групі: Рафаель Надаль (Іспанія) — Каспер Рууд (Норвегія) та Фелікс Оже-Альясім (Канада) — Тейлор Фріц (США).

Зазначимо, Джокович і Рууд достроково вийшли у плей-офф змагань.