Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

FAVBET став головним партнером Федерації хокею України

FAVBET став головним партнером Федерації хокею України

Букмекерська компанія «Фавбет» та Федерація хокею України підписали контракт про співпрацю. Тепер «Фавбет» є головним партнером. Цей контракт передбачає проведення спільних медійних проектів для популяризації хокею серед українців.

Протягом 23/24 років «Фавбет» буде титульним спонсором федерації, на формі гравців ми побачимо логотип та надпис букмекера. Головні зусилля сторін будуть направлені на відновлення інфраструктури.  Це дозволить українським хокеїстам удосконалювати майстерність та покращити результати у міжнародних турнірах. 

В рамках співпраці заплановані спеціальні заходи під час матчів національних збірних різних вікових груп. Головна ціль – збільшити кількість вболівальників на матчах та привернути максимальну увагу до хокею в Україні. 

Представники федерації та «Фавбет» підкреслили, що співпраця повинна принести максимум користі сторонам. Федерація отримала солідного партнера, який має легальний статус одного з кращих букмекерів. «Фавбет» підвищить свій статус, проводячи потужні рекламні акції.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg