Єврокубок: Прометей обіграв Брешію

БК «Прометей» обіграв «Брешію» у черговому матчі Єврокубку. Гра завершилась з рахунком 79:72.

Команда Ронена Гінзбурга програла першу чверть. У другій дестихвилинці італійці довели перевагу до 9 очок, але українці зуміли перехопити ініціативу.

Після перерви «Прометей» зробив ривок 9:2 та вирівняв гру. Заключна чверть пройшла за переваги підопічних Гінзбурга, які повели +12, після чого спокійно довели матч до перемоги.

Єврокубок. 11-й тур

• Прометей – Брешія – 79:72 (15:19, 16:16, 21:18, 27:19)

Українська команда здобула четверту перемогу поспіль у Єврокубку та вийшла на третє місце групи А. Українська команда взяла реванш у «Брешії» за поразку у жовтні.

У наступному матчі «Прометей» зіграє з  «Раплою» в ЛЕБЛ 21 січня. Поєдинок 12-го туру Єврокубку з «Бурсаспором» відбудеться 25 січня.