Денвер вперше в історії пробився до фіналу плей-оф НБА

У четвертому матчі фінальної серії Заходу Національної баскетбольної асоціації (НБА) «Денвер Наггетс» обіграли «Лос-Анджелес Лейкерс» – 113:111.

Зазначимо, що на велику перерву «озерні» пішли з різницею у 13 очок, однак «Наггетс» провели феноменальну третю чверть (36:16).

Вирішальний кидок у матчі на рахунку Йокича. У басктеболістів «Лос-Анджелес» було 50 секунд, щоб вирвати перемогу або перевести гру в овертайм, однак суперник успішно оборонявся до кінця зустрічі.

НБА. Західна конференція Плей-офф. Фінал. Четвертий матч

• Лос-Анджелес Лейкерс – Денвер Наггетс – 111:113 (32:28, 39:30, 16:36, 22:19)

Рахунок у серії – 0:4.

Додамо, що для «Денвера» це перший фінал НБА за всю історію. Їхніми суперниками стануть переможці пари «Маямі Гіт» – «Бостон Селтікс». Після трьох поєдинків «хітівці» ведуть у рахунку 3:0.