Чехія стала переможцем ЧС-2024 з хокею

Збірна Чехії дотиснула Швейцарію у третьому періоді фіналу чемпіонату світу-2024 з хокею і здобула перемогу (2:0).

Більшу частину часу гра була рівною. Команди завдали приблизно рівну кількість ударів по воротах, при цьому чехи частіше вигравали вкидання. «Золоту» шайбу на свій рахунок записав правий крайній «Бостон Брюїнз» Давід Пастрняк. У середині третього періоду він завершив комбінацію за участю Томаша Кундратека та Лібора Хаєка.

В самому кінці поєдинка швейцарці  намаглися відіграватися за будь-яку ціну, тоді рахунок подвоїв Давід Кампф, який вразив порожні ворота.

ЧС-2024 з хокею. Фінал

• Швейцарія – Чехія – 0:2 (0:0, 0:0, 0:2).

Нагадаємо,  у матчі за третє місце Швеція обіграла Канаду (4:2).

Чехія виграла ЧС вперше з 2010 року і всьоме загалом. Для Швейцарії цей фінал став четвертим в історії – і четвертим програним.