Байндл, Костюк та Калініна пробилися до другого кола Australian Open

У Мельбурні (Австралія) пройшов перший день турніру Australian Open 2023. Три українські тенісистки — Марта Костюк, Катерина Байндль та Ангеліна Калініна пройшли до другого кола змагань.

Костюк – Анісімова

У першому колі Костюк обіграла американку Аманду Анісімову — 6:3, 6:4. Матч тривав 1 годину 20 хвилин.

На початку першого сету Костюк вдалося зробити брейк, після чого вона зберегла перевагу в рахунку. На старті другого сету тенісистки обмінялися брейками, а в четвертому геймі українці знадобилося 12 хвилин, щоб зрівняти рахунок, відігравши при цьому три брейк-поїнти.

Українка знову взяла подачу Анісімової та вийшла вперед 4:2, проте Анісімова змогла повернутися у гру, вигравши два гейми. Після цього Костюк під нуль виграла подачу американки та з другого матчболу завершила зустріч.

У другому колі Костюк зіграє проти місцевої володарки wild card Олівії Гадецкі.

Байндль – Рахімова

Байндль обіграла росіянку Каміллу Рахімову — 7:5, 6:7(8), 6:1.

У стартовому сеті українка відігралася з рахунку 3:1 на користь Рахімової, а в другому вже сама не змогла втримати перевагу, ведучи 4:2. На тай-брейку Катерина втратила два матчболи, при цьому відігравши два сетболи суперниці.

Після рахунку 3:0 у вирішальному сеті Рахімова брала медичний таум-аут через проблеми зі стегном.

Наступною суперницею Байндль стане Кеті Макнеллі з США.

Калініна – Вандевей

Для Калініної перше коло завершилося перемогою над Коко Вандевей (США) — 6:3, 6:1

Українка зрівняла рахунок у особистих зустрічах із американкою. У 2019 році Калініна поступилася Вандевей на хардовому турнірі WTA 125 у Г'юстоні.

Наступною суперницею Ангеліни буде Петра Квітова із Чехії.