Australian Open: Кіченок та Остапенко вийшли до другого кола

Українсько-латвійська пара Людмила Кіченок та Олена Остапенко успішно стартувала на Відкритому чемпіонаті Австралії.

У першому колі змагань дует обіграв американок Еміну Бекташ та Кайлу Дей. За півтори години на корті Людмила та Олена 6 разів подав навиліт, тричі помилився при подачі та реалізував 3 брейк-поінти з шести. Американки зробили 5 ейсів та 2 брейки.

Australian Open – Grand Slam. Мельбурн (Австралія). Парний розряд. Перше коло

• Людмила Кіченок/Олена Остапенко (Україна/Латвія, 11) – Еміна Бекташ/Кайла Дей (США/США, Alt) – 6:4, 7:6(3).

Зауважимо, Кіченок та Остапенко здобули п'яту перемогу поспіль: на турнірі WTA 500 у Брісбені на шляху до трофею вони виграли три матчі, а в Аделаїді дійшли до півфіналу, вигравши один матч (їх суперниці знялися з 1/4 фіналу), потім відмовившись від продовження боротьби.

У другому колі тенісистки зустрінуться з дуетом Кімберлі Біррелл/Олівія Гадецкі (Австралія/Австралія, WC).