Australian Open: Циципас переміг Хачанова й зіграє у фіналі турніру

Завершився перший півфінальний матч у чоловічій сітці Відкритого чемпіонату Австралії.

У півфіналі змагань грецький тенісист Стефанос Циципас обіграв росіянина Карена Хачанова — 7:6(2), 6:4, 6:7(6), 6:3.

Australian Open — Grand Slam. Мельбурн (Австралія). Одиночний розряд. Півфінал

• Стефанос Циципас (Греція) — Карен Хачанов — 7:6(2), 6:4, 6:7(6), 6:3.

Циципас вшосте зіграв проти Хачанова, вшосте здобувши перемогу. Тенісисти вперше зіграли один з одним на «мейджорі» і вчетверте на відкритому харді. Для грека це  десята перемога поспіль у цьому році, без жодного програшу.

Стефанос зіграв у півфіналі на турнірі Великого Шолома вп'яте і вдруге пройшов до фіналу. У 2021-му йому вдалося це зробити на Ролан Гаррос. У Мельбурні Циципас провів четвертий півфінал і вперше зумів пройти далі.

У фіналі суперником четвертої «ракетки» світу буде переможець зустрічі Новак Джокович Томмі Пол. У разі виграшу титулу на Відкритому чемпіонаті Австралії, Циципас покине Мельбурн у статусі першої «ракетки» світу.