Копа Америка-2024: Венесуела обіграла Мексику

У другому турі групи В на Копа Америка-2024 Венесуела завдала поразки Мексику – 1:0.

Результат поєдинку вирішив пенальті, який у середині другого тайму реалізував Хосе Рондон. Мексиканці могли врятувати нічию, однак 11-метровий наприкінці основного часу зустрічі не вдалося забити Орбеліну Пінеді.

В іншому матчі групи В Еквадор виявився сильнішим за Ямайку – 3:1. Перевагу для еквадорців у першому таймі створили автогол хавбека ямайців Кейсі Палмера та пенальті Кендрі Паеса. У другому таймі команда Ямайки скоротила відставання, проте у компенсований час пропустила третій м’яч.

Копа Америка-2024. Група В. Другий тур

• Еквадор – Ямайка – 3:1 (2:0)
  • Венесуела – Мексика – 1:0 (0:0).

Так, Венесуела набрала шість очок, гарантувавши собі місце у чвертьфіналі Копа Америка. Збірна Аргентини раніше достроково забронювала собі місце у плей-оф.

У Мексики та Еквадора наразі по три очки. Ямайка ж після двох поразок йде на останньому місці і втрачає шанси на вихід у плей-оф.

1 липня, у заключному турі, Венесуела зіграє з Ямайкою, а Мексика та Еквадор між собою визначать другого чвертьфіналіста із групи.