Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Прогнози на волейбол

У цьому розділі ви знайдете безкоштовні прогнози на спорт від досвідчених аналітиків. Експерти Bet.ua пишуть професійні прогнози на топові світові події.

У даній категорії прогнозів не знайдено :(

Ставки на волейбол у букмекерських конторах менш популярні, ніж на топові дисципліни. Однак, маючи знання, можна укладати вигідні парі і тут. Ми публікуємо прогнози на волейбол із урахуванням рейтингу змагань. Максимальна увага до світового та європейського чемпіонатів, Олімпіади, єврокубків та провідних європейських першостей.

Основні ставки на волейбол онлайн

У волейбольному розписі букмекери включають до 30-40 ринків. Як і в інших дисциплінах, принцип один – на популярні та рейтингові турніри максимально широкий розпис. У волейболі два результати, нічия не передбачена. Ось такі ставки на волейбол доступні бетторам:

Перемога команд; Тотали очок у партії та матчі; Фори за очками та сетами; Індивідуальні тотали команд; Точний рахунок партій; Додаткові ринки (помилки на подачі, ейси…).

Українські букмекери приймають ставки на рейтингові змагання та матчі чемпіонату України, ігри національної збірної. Ми публікуємо на волейбол прогнози за день-два до початку ігор.

Безкоштовні прогнози на волейбол на сьогодні

Специфіка волейболу така, що фаворити тут, як правило, впевнено перемагають менш майстерні команди. З цієї причини коефіцієнти на чисті перемоги низькі. Ставити на виграші грандів за мізерними котируваннями невигідно у тривалій перспективі.

Точний рахунок. Ми знаходимо цікавіші пропозиції. Наприклад, ставки на точний рахунок. Оскільки матч триває до 3 перемог у сетах, то на фаворитів вигідніше ставити 3:0 або 3:1 залежно від поточної розстановки сил та коефіцієнтів букмекерів.

Фори. Гідною альтернативою є ставки на мінусову фору лідерів за очками. Це фора для партій та всього матчу. Букмекери пропонують досить багато варіантів фор із широкою лінійкою коефіцієнтів. Якщо беттора цікавлять високі коефіцієнти, він знайде прогнози на волейбол на сьогодні та на інші дні у цьому розділі.

Тотали партій. Коли грають рівні команди, спрогнозувати результат складно. Замість цієї ставки беттори вибирають варіант із тоталом партій. Є два варіанти тоталів – 3,5; 4,5. Коли очікується напружений двобій, то ставлять на тотал більше сетів.

Перемоги. Знайти матч рівних опонентів та розібрати сильні та слабкі сторони, переваги кожного під силу експертам. Наші аналітики детально вивчають команди, користуються всіма доступними сервісами статистики і складають грамотні прогнози на перемогу з прийнятними коефіцієнтами.

Прогнози на волейбол від професіоналів

Щоб зробити ставку на волейбол з гарними перспективами на виграш, потрібна певна робота. Основна мета – отримати перевагу над букмекером з урахуванням його маржі. Тому багато часу приділяється коефіцієнтам, і навіть аналізу стану команд.

Регулярна першість та плей-офф. Багато європейських першостей проходять у кілька етапів. Спочатку регулярний чемпіонат, а потім – плей-офф. Не завжди успішний виступ у регулярному означає виграші у плей-офф. Зрозуміти специфіку тут під силу грамотним аналітикам та прогнозистам, які дуже добре знайомі з волейболом. Під час складання прогнозів ми враховуємо результати на різних етапах сезону окремо. Тільки так можна досягти якісних прогнозів.

Турніри збірних. У волейболі найпочеснішим є турнір на Олімпіаді, потім йде Чемпіонат світу. Далі – європейська першість та Ліга націй (щорічно проводиться). Як бачимо, турнірів збірних достатньо. З урахуванням, що кількість учасників постійно зростає, то матчів більш ніж достатньо. Ми оцінюємо поточний рівень команд, враховуємо зміни у складі, останні результати.

Ліга чемпіонів. Найпрестижніший турнір серед жіночих та чоловічих команд. Проводиться за груповою системою та плей-офф, з фінальним турніром чотирьох. Матчів достатньо, а отже завжди є можливість вибрати кілька матчів для прогнозів у кожному турі. Аналітичні прогнози від професіоналів до Ліги чемпіонів створюються з урахуванням мотивації та останніх результатів команд. Вони перебуває місце лідерам, середнякам і аутсайдерам.

Як робити ставки на волейбол онлайн?

Вибір букмекера. Не всі букмекери пропонують гарний вибір подій на волейбол. Тому, в першу чергу, знайдіть надійну контору з об'ємним розписом, щоб у ній були ставки на тотали, фори, події в сетах і точний рахунок.

Прямі трансляції. Зверніть увагу на прямі трансляції. За ними можна скласти думку про силу команд, їхню готовність до майбутніх матчів. В інтернеті не так багато статистики волейболу, тому відео є одним із головних джерел інформації, за яким можна робити ставки у прематчі та лайві.

Особисті зустрічі. Зверніть увагу на результати особистих зустрічей команд. Якщо зустрічаються сильні збірні, то у них багато матчів із рахунком 3:0 та мало ігор з рівними. Результати очних зустрічей за останній рік-два дають уявлення про шанси на майбутній матч. Звичайно, потрібно враховувати зміни у складах, можливі травми ключових гравців, особливо нападаючого та розігруючого.

Використовуйте стратегію. Існує не одна стратегія ставок на волейбол для прематчу та лайву. Ставлять на точний рахунок у різних випадках, програючого лідера в лайві, виграш сету андердогом. Звичайно ж, застосовують і фінансові стратегії для розрахунку розміру парі.

FAQ

Хто робить прогнози на матчі на сайті?

Якісні прогнози виробляють наші аналітики, знайомі зі специфікою дисципліни.

Чи можна заробити на ставках на волейбол?

Так, якщо використовувати стратегію і уважно дотримуватися наших порад.

Де краще зробити ставки на спорт?

Ставте у надійних БК в онлайні.

Чим відрізняються платні та безкоштовні прогнози?

Безкоштовні прогнози на волейбол на нашому сайті мало чим відрізняються від платних за якістю та успішність. Основна відмінність у тому, що не потрібно оформлювати передплату.