Бонус
uk language logoУкр
 • ru language logoРосійська
 • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Прогнози на кіберспорт

У цьому розділі ви знайдете безкоштовні прогнози на спорт від досвідчених аналітиків. Експерти Bet.ua пишуть професійні прогнози на топові світові події.

У даній категорії прогнозів не знайдено :(

Зовсім нещодавно кіберспорт робив перші кроки і сприймався забавою підлітків. Але за кілька років комп'ютерні ігри перетворилися на подію планетарного масштабу. Усі звикли до чемпіонатів світу та найбільших турнірів із мільйонними призами з CS:GO, Дота 2, Старкрафт, ФІФА… Тепер на події у кіберспорті букмекерські контори приймають ставки, як і на інші види спорту. На цій сторінці публікуються прогнози на кіберспорт з докладним описом передматчевих розкладів. Ми відбираємо матчі топових турнірів найпопулярніших дисциплін та публікуємо матеріали та 1-2 дні до початку ігор.

Ставки на кіберспорт онлайн у букмекерських конторах

Не слід плутати ставки на кіберспорт з віртуальним спортом. У першому випадку змагаються команди та гравці в онлайн чи офлайн на великих турнірах. Тобто є людський фактор і комп'ютерна реальність. У віртуальному спорті лише комп'ютерна симуляція змагань та матчів без втручання людини. На які події букмекери беруть ставки в кіберспорті? Ось основні ринки:

 • Перемоги;
 • Тотал карти;
 • Фори за очками;
 • Спосіб вбивства;
 • Точний рахунок за виграними картами.

У кожній грі є певний набір подій, на які букмекери приймають ставки в розділі «Додатково». Наприклад, у ФІФА є ставки на перший гол чи переможця тайму. У кібербаскетболі ставлять на перемогу у чвертях та тотали.

На які види кіберспорту публікуються прогнози

Основна частина прогнозів – це матчі Dota 2 та КС:ГО. Найменшою мірою - Ліга Легенд та ФІФА. Розділ новий, в ньому з'являється все більше матеріалів, а значить, чекайте ще більше дисциплін. Основна мета - створювати максимально корисні прогнози, щоб за ними вдавалося робити грамотні ставки.

Підбір матчів

Неможливо якісно ставити на всі матчі поспіль. Ми з одного боку відбираємо топові поєдинки, а з іншого боку – з валуйними коефіцієнтами. Аналізуємо весь розпис та знаходимо події у матчах та окремих картах.

Обов’язково враховуємо результати минулих матчів та статистику основних показників. Наприклад, як часто пробивався тотал чи особливості проходження кожної карти, також стиль команд тощо.

Кіберспорт прогнози від професіоналів

Щоб скласти якісні прогнози на кіберспорт, потрібно не просто добре розумітися на ігровому процесі, а й бажано самому грати, а також розуміти ставки. Наші експерти відповідають цим вимогам і мають необхідний досвід і знання.

Збір інформації. Основний обсяг ставок - це великі змагання серед найкращих команд світу. Специфіка Dota 2, CS:GO та інших ігор така, що тут щороку з'являється багато потенційно сильних команд, про яких мало хто знає. Тому наші аналітики ретельно збирають максимально корисну інформацію про всіх команд та гравців з шансами на успіх.

Рейтинг команд та їхні нещодавні досягнення також дають уявлення про їхні шанси на перемогу. Наші професіонали враховують такі відомості, коли складають прогнози на е-спорт. Тримати руку на пульсі всіх подій допомагають сайти статистики, ігрові портали про кіберспорт.

Оцінка шансів. У кіберспорті успіх команд залежить від їхньої зіграності та тренованості. Все як і у звичайному спорті, де перемагають найталановитіші та найдисциплінованіші. Стабільні склади, як правило, демонструють найкращі результати.

У різних команд свої пріоритети на сезон. Для одних середній, за світовими мірками, турнір – основний, до нього готуються. Для сильніших команд лише світові чемпіонати чи наближені до них є головною метою. Значить, і мотивація у них буде відповідна, що не можна ігнорувати.

Як часто публікуються прогнози на кіберспорт?

Частота публікацій залежить від кількості змагань з видів у конкретний період. Щорічно публікується календар на всі місяці року з топових дисциплін. Ми акцентуємося на світових першостях та найбільших турнірах на зразок THE INTERNATIONAL для Дота 2.

Кіберспортивні турніри із призовим фондом у кілька десятків мільйонів доларів привертають увагу всіх любителів жанру, і букмекери публікують максимально широкі розписи. Наші аналітичні прогнози допоможуть розібратися у ставках.

Відвідуйте цей розділ частіше і переконайтеся, що прогнози на кіберспорт публікуються практично щодня. Але якщо турнір світового масштабу, то одного дня з'являється кілька публікацій для беттингу.

У чому перевага прогнозів Bet.ua?

Кожен відвідувач розділу має доступ до прогнозів на Дота 2, КС:ГО, тут публікуються прогнози на кіберфутбол. Цінність порад не тільки в тому, що вони є безкоштовними. Є низка важливих переваг:

 • Аналітичні викладки. Усі прогнози мають логічне обґрунтування;
 • Різноманітність ставок. Є наслідки, тотали, фори, події в картах, способи вбивства;
 • Коефіцієнти відомих букмекерів. Усі ставки з посиланнями на українські БК із ліцензією;
 • Оперативність. Прогнози публікуються за день та більше до старту баталій;
 • Висока точність. Ми відповідаємо за наші матеріали, прагнемо максимального плюсу від ставок.

Комп'ютерний спорт не стоїть на місці, він розвивається. Це дуже динамічна галузь, де з’являються оновлення ігрового процесу іноді частіше ніж на рік. Сильні гравці та команди звикли швидко адаптуватися та вносити корективи у тренування та змагання.

Грамотні беттори також враховують ці процеси і уважно стежать не лише за рейтингами та результатами, а й дивляться безліч відео битв. Тільки так можна досягти хороших результатів у ставках на кіберспорт. Наші експерти ретельно відстежують поточні тенденції у кіберспорті, щоб створити максимально вивірений прогноз на сьогодні, і на завтра.

FAQ

Де знайти найкращі прогнози на кіберспорт?

На сайтах із букмекерською тематикою публікуються якісні прогнози на кіберспорт. Наш ресурс належить до таких, вся інформація багаторазово перевірена та ставки підкріплені аналітикою прогнозистів.

У чому різниця між безкоштовними та платними прогнозами на спорт?

Платні прогнози вимагають від користувачів грошей, а безкоштовні – ні. Однак, це не означає, що перші обов'язково краще за інших. Матеріали на цьому ресурсі максимально корисні та реально допомагають читачам покращити результати у беттингу.

Де краще зробити ставки на кіберспорт?

Є букмекери, що спеціалізуються на кіберспорті. У них краще вибір ставок та максимальне охоплення дисциплін (до 10 і більше). Українські букмекери також пропонують добрі можливості для ставок.

Наскільки точні прогнози на спорт?

Прогнози на спорт та кіберспорт неможливо робити без ретельного аналізу та вивчення лінії букмекерів. Наші експерти вибирають валуйні події для ставок. Таким чином, досягається перевага над букмекером на дистанції.