У цьому розділі ви знайдете всі актуальні спортивні новини на сьогодні. Ми публікуємо найважливіші новини зі світу футболу, баскетболу, хокею, боксу та інших видів спорту.

Байндл потрапила до основи турніру WTA в Італії
Теніс
26.09.2022
09:30
Українська тенісистка Катерина Байндл змогла пробитися до основної сітки турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) — Parma Ladies Open — у Пармі (Італія). Зазначимо, що у фіналі кваліфікації українка перемогла румунку Ірину Бару
Чотириразова чемпіонка Grand Slam Осака знялася з WTA 500
Теніс
22.09.2022
18:50
Наомі Осака, чотириразова чемпіонка «Великого шолому», знялася з WTA 500 в Токіо через хворобу. Про це йдеться на сайті турніру. Японська спортсменка мала вийти проти бразильянки Беатріс Хаддад Мая в матчі другого кола
Українка Костюк пробилася до чвертьфіналу парного турніру у Словенії
Теніс
14.09.2022
11:04
Українка Марта Костюк та чешка Тереза Мартінцова вибороли місце у другому раунді парного турніру у Порторожі (Словенія). Призовий фонд турніру — $251,750. Зазначимо, що у першому раунді тенісистка мали грати проти румунок Ани Богдан та Єлени Габріель Рузе, однак суперниці знялися з турніру
Кіченок стала 9-ю ракеткою світу в парному рейтингу WTA
Теніс
13.09.2022
08:16
Українська тенісистка Людмила Кіченок вперше у своїй карʼєрі посіла 9-ту позицію у парному рейтингу WTA. Їй вдалося повторити рекорд України — раніше 9-ми у парному рейтингу були лише Олена Татаркова (1999 рік) та Катерина Бондаренко (2008 рік)
Українки Костюк та Калініна зіграють в основній сітці турніру WTA 1000 в Цинциннаті
Теніс
15.08.2022
08:57
Українські тенісистки Марта Костюк та Ангеліна Калініна вийшли в основну сітку турніру WTA 1000 в Цинциннаті (США). Зазначимо, Костюк виграла перший сет з польською тенісисткою Магдаленою Френх, у другому ж українка поступилася суперниці

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга