У цьому розділі ви знайдете всі актуальні спортивні новини на сьогодні. Ми публікуємо найважливіші новини зі світу футболу, баскетболу, хокею, боксу та інших видів спорту.

Визначилися фіналістки жіночого одиночного розряду Вімблдону-2024
Теніс
12.07.2024
09:36
Стали відомі імена тенісисток, які зіграють у фіналі одиночного розряду на Вімблдон-2024. Ними стали Барбора Крейчикова з Чехії та Жасмін Паоліні з Італії, які у 1/2 фіналу змагань перемогли Олену Рибакіну (Казахстан) та Донну Векич (Хорватія) відповідно
Українки завершили виступи на Вімблдоні-2024 у парному розряді
Теніс
11.07.2024
09:28
Українські тенісистки Людмила та Надія Кіченок не змогли пройти до півфіналу Вімблдону-2024 в жіночому парному розряді. Як українки зіграли в 1/4 фіналу Вімблдону-2024 Надія Кіченок разом з Тімеєю Бабош (Угорщина) у чвертьфіналі чемпіонату грали проти американок Керолайн Доулгайд та Дезірей Кравчик
Кіченок і Бабош завершили участь на турнірі у Великій Британії
Теніс
10.07.2024
15:13
Українсько-угорська пара Надія Кіченок та Тімеа Бабош завершили виступи на Вімблдоні-2024. У чвертьфінальному поєдинку дует поступився сьомим сіяним – американкам Керолайн Доулгайд та Дезіре Кравчик
Костюк та Русе поступилися суперницям у матчі третього кола Вімблдону
Теніс
10.07.2024
09:15
Українсько-румунська пара Марта Костюк та Єлена-Габріела Русе вибула з боротьби на турнірі у Великій Британії. У третьому колі дует поступився другим сіяним Габріелі Дабровскі та Ерін Раутліфф (Канада/Нова Зеландія)
Стали відомі усі пари чвертьфіналістів жіночої сітки турніру у Великій Британії
Теніс
09.07.2024
09:20
У жіночій сітці турніру у Великій Британії визначилися усі пари тенісисток, які зіграють у 1/4 фіналу. Серед спортсменок є й українка Еліна Світоліна, яка зустрінеться з Оленою Рибакіною (Казахстан)
Людмила Кіченок зіграє у чвертьфіналі парного розряду Вімблдону
Теніс
08.07.2024
10:12
Українська тенісистка Людмила Кіченок продовжує участь у парному розряді Вімблдону-2024. У другому колі змагань українка у парі з Оленою Остапенко (Латвія) завдали поразки Терезі Михаліковій та Олівії Ніколлс (Словаччина/Велика Британія)
Вімблдон-2024: Калініна та Ястремська завершили участь у парній сітці
Теніс
05.07.2024
10:28
Українські тенісистки Ангеліна Калініна та Даяна Ястремська вибули з боротьби у парній сітці турніру у Великій Британії. Так, у першому колі чемпіонату, наш дует поступився американкам Коко Гауфф та Джессіці Пегулі
Костюк, Світоліна та Снігур зіграють матчі другого кола на Вімблдон-2024
Теніс
04.07.2024
10:01
Відомий розклад матчів четвертого ігрового дня на турнірі у Великій Британії, де зіграють українські тенісистки – Марта Костюк, Дарʼя Снігур, Еліна Світоліна, Надія і Людмила Кіченок та Ангеліна Калініна
Снігур зіграє у другому колі Вімблдону, Калініна та Байндль вилетіли з чемпіонату
Теніс
03.07.2024
09:32
Три українських тенісистки – Дарʼя Снігур, Ангеліна Калініна та Катерина Байндль – зіграли матчі першого кола Вімблдону-2024. Снігур на цьому етапі чемпіонату була сильнішою на Осеан Доден
Дві українські тенісистки продовжують виступи на Вімблдоні-2024
Теніс
01.07.2024
16:29
Дві українські тенісистки, Даяна Ястремська та Марта Костюк, успішно зіграли у своїх стартових матчах турніру у Великій Британії. Ястремська у першому колі змагань у двох сетах обіграла Надю Подороску з Аргентини
Вісім українок дізналися суперниць в основній сітці Вімблдону
28.06.2024
13:13
На турнірі у Великій Британії відбулося жеребкування у жіночому одиночному розряді. Змагання розпочнуться 1 липня і триватимуть до 14 липня. Відомо, що в основній сітці Вімблдону за рейтингом зіграють: Марта Костюк (WTA №18), Еліна Світоліна (WTA №21), Даяна Ястремська (WTA №28), Ангеліна Калініна (WTA №44), Леся Цуренко (WTA №57)