У цьому розділі ви знайдете всі актуальні спортивні новини на сьогодні. Ми публікуємо найважливіші новини зі світу футболу, баскетболу, хокею, боксу та інших видів спорту.

Клуб НХЛ «Вегас Голден Найтс» оголосив заявку гравців на табір новачків, у якому молоді хокеїсти зможуть показати себе та пробитися до основної команди. Відомо, що серед 28 гравців буде український захисник Артур Чолач, якого обрали на драфті-2021
«Арізона» програє 10 матчів поспіль: результати ігрової ночі у НХЛ
Хокей
03.11.2021
10:41
Чергової ігрової ночі в НХЛ відбулася низка матчів. Цікаво, що знов програли «Арізона Койотіс» та «Вегас Голден Найтс». Перемоги над цими командами здобули «Філадельфія Флайєрз» (3:0) і «Торонто Мейпл Ліфс» (4:0)
НХЛ: чемпіон Кубку Стенлі відомий
Хокей
08.07.2021
10:34
Минулої ночі офіційно завершився ігровий сезон 2020/21 в Національній хокейній лізі. Любителі хокею дізналися володаря Кубка Стенлі. Ним очікувано стала « Тампа-Бей Лайтнінг», що оформила четверту перемогу в серії проти « Монреаль Канадієнс»
НХЛ: Знищення в Тампі
Хокей
22.06.2021
10:52
Минулої ігрової ночі в Національній Хокейній Лізі відбувся п'ятий матч серії між « ‎Тампа-Бей Лайтнінг» і « ‎Нью-Йорк Айлендерс». Після серії матчів у Нью-Йорку, рахунок був рівним – 2:2, і п'ятий матч міг дати важливу психологічну перевагу одній з команд
НХЛ: помста в Тампі
Хокей
16.06.2021
11:23
Минулої ігрової ночі в НХЛ відбувся другий матч півфінальної серії між « Тампа-Бей Лайтнінг» і « Нью-Йорк Айлендерс». Команда з Нью-Йорка, яка вже не раз дивувала в цьому сезоні, здивувала і в першому матчі протистояння, здобувши несподівану перемогу
НХЛ: напружено і мінімально
Хокей
14.06.2021
11:10
Півфінали Національної Хокейної Ліги стартували в Тампа-Бей, де місцеві « Лайтнінг» приймали головну сенсацію нинішнього чемпіонату – « Нью-Йорк Айлендерс». Гості в черговий раз довели, що не бояться фаворитів, і змогли здобути найважливішу перемогу на виїзді
НХЛ: півфіналісти відомі
Хокей
11.06.2021
12:09
Минулої ігрової ночі в Національній Хокейній Лізі офіційно завершилася стадія чвертьфіналів. Останню путівку в 6 матчі серії оформили « Вегас Голден Найтс». Після невдалого старту серії проти « Колорадо Евеланш», яка почалася з рахунку 2:0, хокеїсти зі штату Невада зуміли переломити хід подій, здійснили камбек і виграли 4 матчі поспіль
НХЛ: визначився перший півфіналіст
Хокей
08.06.2021
12:12
У Національній хокейній лізі триває стадія чвертьфіналів. Чергова ігрова ніч дозволила визначити першого учасника півфіналу Кубка Стенлі. Щасливчиками стали хокеїсти « ‎Монреаль Канадієнс», які не тільки пройшли « ‎Вінніпег Джетс», а й отримали додатковий час для відпочинку перед півфінальними поєдинками
НХЛ: вечір розгромів, лідер на Півночі
Хокей
07.06.2021
11:45
У НХЛ триває стадія чвертьфіналів плей-офф Кубка Стенлі. Минулої ночі відбулися два матчі. Обидва закінчилися розгромними перемогами, але якщо в одній серії переможець практично забезпечив місце в півфіналі, то в другій парі інтрига закручується

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга