У цьому розділі ви знайдете всі актуальні спортивні новини на сьогодні. Ми публікуємо найважливіші новини зі світу футболу, баскетболу, хокею, боксу та інших видів спорту.

Колумбія пробилася у фінал Копа Америка-2024
Футбол
11.07.2024
10:02
Збірна Колумбії зіграє у своєму третьому фіналі Кубка Америки-2024, мінімально Уругвай у півфіналі турніру – 1:0. У першому таймі колумбійці грали сильніше і незадовго до перерви вийшли вперед – Хефферсон Лерма замкнув подачу Хамеса Родрігеса з кутового (39-а хвилина)
Визначився перший фіналіст Кубка Америки-2024
Футбол
10.07.2024
10:18
Аргентина у 1/2 фіналу Копа Америка-2024 обіграла Канаду (2:0) і зіграє у фіналі турніру. Підопічні Ліонеля Скалоні оформили по голу у кожному таймі. На 22-й хвилині Хуліан Альварес вдало скористався передачею Родріго Де Пауля, а остаточний рахунок гри після асиста Енцо Фернандес оформив Ліонель Мессі
Аргентина зіграє у півфіналі Кубка Америки-2024
Футбол
05.07.2024
11:13
Збірна Аргентини у 1/4 фіналі Кубка Америки у серії пенальті здолала Еквадор. У першому таймі зміг відзначитися Мартінес (35-а хвилина). Після перерви Валенсії не вдалося реалізувати пенальті, але у компенсований час забив Родрігес (90+2)
Стало відомо, хто зіграє у чвертьфіналі Кубку Америки-2024
Футбол
03.07.2024
12:08
Визначились усі учасники чвертьфіналів Копа Америки-2024. В останній день групового раунду Бразилія розписала мирову з Колумбією – 1:1. Обидві команди зайняли перші два місця в групі D і вийшли до чвертьфіналу
Уругвай завдав поразки США, Болівія поступилася Панамі: як пройшли матчі Копа Америка-2024
Футбол
02.07.2024
11:09
Відбулися заключні матчі групи C на Кубку Америки-2024. В одному Уругваю вдалося обіграти господарів турніру, збірну США – 1:0. Єдиний м’яч у протистоянні на рахунку захисника Матіаса Олівера у середині другого тайму
Бразилія не переграла Коста-Ріку, Колумбія обіграла Парагвай у матчі Кубку Америки
Футбол
25.06.2024
10:14
Відбулися два заключні матчі першого туру в групі D Кубку Америки. В одному з них збірна Бразилії не змогла переграти Коста-Ріку – 0:0. Підопічні Дорівала Жуніора завдали 19 ударів, Патрік Секейра зробив сім сейвів
США завдали поразку Болівії, Уругвай переміг Панаму: як пройшли матчі Кубка Америки-2024
Футбол
24.06.2024
11:12
У ніч на 24 червня відбулися два матчі Кубка Америки-2024. Обидва протистояння відбулися у квартеті С. В одному з них США розібралися з Болівією (2:0) з голами Пулішича та Балогуна до перерви
АПЛ: Ман Сіті наздоганяє Арсенал, мінімально обігравши Челсі
Футбол
06.01.2023
12:42
У матчі 19 туру чемпіонату Англії (АПЛ) «Челсі» на своєму стадіоні мінімально програв «Манчестер Сіті». Зустріч завершилася з рахунком 1:0. Зазначимо, що єдиний м'яч у другому таймі, на 63-й хвилині, забив півзахисник Ман Сіті — Ріяд Марез