Уругвай завдав поразки США, Болівія поступилася Панамі: як пройшли матчі Копа Америка-2024

Відбулися заключні матчі групи C на Кубку Америки-2024.

В одному Уругваю вдалося обіграти господарів турніру, збірну США – 1:0. Єдиний м’яч у протистоянні на рахунку захисника Матіаса Олівера у середині другого тайму.

У другому поєдинку Панама завдала поразки Болівії – 3:1. У першому таймі Хосе Фахардо вивів панамців вперед, проте після перерви Бруно Міранда зрівняв рахунок. Вже наприкінці зустрічі Панама забила ще два м’ячі, здобувши перемогу.

Кубок Америки-2024. Група С. Третій тур

• США – Уругвай – 0:1 (0:0).
  • Болівія – Панама – 1:3 (0:1).

Варто зазначити, що Уругвай виграв усі три матчі і посів перше місце у групі С. Панама з шістьма очками стала другою, і також вийшла до чвертьфіналу. США на домашньому турнірі не змогли вийти з групи і посіли третю сходинку. Болівія програла усі три зустрічі.

Уругвай і Панама чекають на своїх суперників по чвертьфіналу з групи D. У заключному турі останнього квартету Бразилія зустрінеться з Колумбією, а Коста-Ріка – з Парагваєм.