Збірна України розгромно обіграла Румунію на ЧС-2025
Збірна України з хокею у третьому турі чемпіонату світу-2025 у дивізіоні 1А завдала поразки Румунії – 4:0.
Вже до середини протистояння команда Дмитра Христича закинула у ворота суперника тричі – відзначилися Віктор Захаров, Віталій Лялька та Андрій Денискін. Незадовго до кінця другої 20-хвилинки Денискін оформив дубль, встановивши в результаті остаточний рахунок на табло.
Хокей. ЧС-2025. Дивізіон 1А. Третій тур
- Україна – Польща – 4:0 (3:0, 1:0, 0:0).
Нагадаємо, що «синьо-жовті» стартували на світовій першості з поразки у серії булітів (3:4) від Великої Британії. Потім, також у серії булітів, українці обіграли Італію (3:2).
На рахунку України тепер 6 очок – рівно стільки ж у Великої Британії та Польщі, команди ділять між собою місця з 2-го до 4-го. Лідирує Італія, на рахунку якої 7 балів.
Наступний матч на турнірі підопічні Христича сьогодні, 1 травня, проти Польщі. Потім, 3 травня, у заключній грі наша команда протистоятиме Японії.