Завацька вийшла до чвертьфіналу турніру ITF у Німеччині

Завацька  вийшла до чвертьфіналу турніру ITF у Німеччині

Українська тенісистка Катаріна Завацька пройшла до чвертьфіналу турніру ІTF W100 у Вісбадені (Німеччина).

У другому колі українка обіграла другу Анну Бондар із Угорщини. Поєдинок тривав три години та чотири хвилини.

У першому сеті Катаріна поступилася на тайбрейку (3:7). У другій партії Завацькій вдалося оформити два брейки (6:2). Вирішальний сет складався на користь Завацької (3:0 та 4:2), проте суперниця зуміла звести рахунок до нічийного (5:5). Катаріна в 11-му геймі з другої спроби оформила брейк та довела матч до перемоги.

ITF W100. Вісбаден (Німеччина). Друге коло

• Катаріна Завацька (Україна, LL) – Анна Бондар (Угорщина, 2) – 2:1 (5:7 (3), 6:2, 7:5).

Завацька на старті турніру здолала хорватку Тару Вурт. У чвертьфіналі українка протистоятиме переможниці зустрічі Ірина-Камелія Бегу (Румунія) – Симона Вальтерт (Швейцарія).