Ястремська не змогла пробитись до третього кола WTA 500 у Чарлстоні

Українська тенісистка Даяна Ястремська завершила участь у турнірі WTA 500 у Чарлстоні (США). У другому колі змагань українка у трьох сетах зазнала поразки від Магди Ліннет з Польщі.

У першій партії Ястремська одразу вийшла вперед і завершила її розгромною перемогою 6:0. У другому сеті тенісистки йшли на рівних. Ключовим моментом другої партії став десятий гейм, у якому суперниця українки зробила сетпойнт і закрила партію з рахунком 6:4.

У вирішальній, третій партії за рахунку 2:2 полька виграла три гейми поспіль. Даяна намагалась зрівняти рахунок і взяла один гейм, але Ліннет вирішила долю матчу: зробила матчпойнт і завершила партію 6:3.

Матч тривав 1 годину 48 хвилин. Ястремська за матч зробила лише один ейс, а також припустилась трьох подвійних помилок.