Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Ярослава Магучіх може стати кращою легкоатлеткою року

Ярослава Магучіх може стати кращою легкоатлеткою року

Чемпіонка світу зі стрибків у висоту 2023 Ярослава Магучіх претендує на звання кращої легкоатлетки року за версією European Athletics. Загалом є 10 претендентів, серед яких ще один наш атлет – метальник диску  Михайло Брудін. Він претендує на звання «Нова зірки» за версію Європейської федерації легкої атлетики.  Уболівальники можуть проголосувати за українців у популярних месенджерах Instagram, Twitter та Facebook, де є сторінка European Athletics.

Доля голосів уболівальників становить 25% від усіх голосів. Інші голоси розподілені серед національних федерацій, ЗМІ та експертів. Голосування триватиме до 2 жовтня, після чого буде сформована трійка претендентів. Переможець буде визнаний 21 жовтня у Вільнюсі

Головна подія року для України в легкій атлетиці – золото Магучіх на чемпіонаті світу в Будапешті. Але крім цього, Ярослава виграла Суперфінал «Діамантової ліги» і встановила рекорд сезону з результатом 2,03 метрів. 

В цьому сезоні Магучіх вигравала ще золото на трьох етапах Діамантової ліги в Китаї, Марокко, Брюсселі. За нагородами і результатами 2023 рік – кращий в кар’єрі дніпровської спортсменки.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg