William Jones Cup: Збірна України з баскетболу на виставковому турнірі обіграла Малайзію

Збірна України з баскетболу перемогла команду Малайзії на виставковому турнірі William Jones Cup – 74:65.

Перевагу у вісім очок підопічні Віталія Степановського забезпечили вже за підсумками стартової чверті, а на велику перерву українці пішли з відривом у 14 пунктів.

Завершальні дві чверті пройшли з невеликою перевагою суперників «синьо-жовтих», але завадити здобути четверту поспіль перемогу на турнірі Україні вона вже не змогла.

Найрезультативнішими у складі України були Степан Лесик та Олександр Антипов, які набрали по 14 очок (Антипов також записав до свого активу 13 підбирань, оформивши дабл-дабл).

William Jones Cup. 6-й тур

• Україна – Малайзія – 74:65 (18:10, 19:13, 22:22, 15:20).

Нагадаємо, збірна України програла Тайваню (58:83) та філіппінській команді Strong Group Athletics (74:82). Потім були перемоги над BSBL Guardians (98:57), Японією U-22 (63:47) і Тайвані В (77:50).

Виставковий турнір William Jones Cup відбувається на Тайвані. У наступному матчі 20 липня українці зустрінуться із збірною ОАЕ.