Волейбол: Чоловіча збірна України обіграла Іран у кваліфікації на ОІ-2024

У другому матчі кваліфікаційного турніру на Олімпійські ігри-2024 чоловіча збірна України з волейболу завдала поразки Ірану  – 3:0.

У кожній партії синьо-жовті домінували у кожній із партій. Ключовою стала друга партія, яку наші спортсмени виграли з рахунком 25:22.

Волейбол. Олімпіада-2024. Кваліфікаційний турнір. 2-й тур

• Іран – Україна – 0:3 (19:25, 22:25, 17:25).

Варто зазначити, що українки потрапили до групи А, де їхніми суперниками стануть Бразилія, Італія, Іран, Куба, Німеччина, Чехія та Катар. Дві команди з групи отримають путівки на Олімпіаду-2024.

На старті відбору збірна України поступилася Кубі (0:3). 3 жовтня українці зіграють з Італією. Після двох ігор Україна йде на п’ятому місці у турнірній таблиці.

Нагадаємо, у першій половині вересня наша національна команда вилетіла від Словенії у чвертьфіналі чемпіонату Європи, внаслідок чого втратила дві позиції в оновленому світовому рейтингу.