Вімблдон-2024: Костюк та Русе пробилися до третього кола

Українсько-румунська пара Марта Костюк та Габріела Русе виграла другий матч на трав'яному «мейджорі».

У другому колі змагань дует обійшов Яну Сізікову та Ван Яфань. Матч тривав 1 годину та 22 хвилини.

Старт першої партії Костюк та Русе провели не дуже вдало – програли перший же гейм на власній подачі, але надалі з кожним наступним розіграшем лише додавали. Пара українки змогла зробити три брейки та виграла у підсумку сет з рахунком 6:4. Друга партія теж проходила з незначною, але все ж таки перевагою пари Костюк/Русе – вона знову забрала сет з рахунком 6:4.

The Championships, Wimbledon – Grand Slam. Лондон (Велика Британія). Парний разряд. Друге коло

• Марта Костюк/Єлена-Габріела Русе (Україна/Румунія) – Яна Сізікова/Ван Яфань (-/Китай) – 6:4, 6:4.

Зазначимо, що Костюк та Русе вдруге грають разом на Вімблдоні та покращили свій результат на цьому турнірі. Торік тенісистки змогли здобути лише одну перемогу.

За вихід до чвертьфіналу Марта та Єлена-Габріела боротимуться з чинними чемпіонками US Open Габріелою Дабровскі з Канади та новозеландкою Ерін Раутліфф, посіяними під другим номером.