Відаль нарвався на великий штраф за вилучення

Чилійський півзахисник поставив в незручне становище «Інтер» в грі з «Реалом»

Хавбек «Інтера» Артуро Відаль буде покараний клубом за видучення в матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів з «Реалом» (0:2), повідомляє Tuttomercatoweb з посиланням на La Gazzetta dello Sport.

Чилійський футболіст отримає великий штраф за те, що підвів команду.

Зустріч проходила на стадіоні «Сан-Сіро (Джузеппе Меацца)» в Мілані. На 7-й хвилині зустрічі рахунок відкрив Еден Азар, впевненим ударом з пенальті відправивши м'яч у кут воріт Саміра Хандановича. На 33-й хвилині Відаль впав на газон в боротьбі з Вараном і Модричем в чужому штрафному. Після активних суперечок з арбітром чилієць отримав дві жовті картки і залишив поле.

У другому таймі перевагу мадридців подвоїв Родріго. Лукас Васкес навісив з правого флангу атаки на дальню штангу, де Родріго з близької дистанції першим дотиком до м'яча відправив його точно в ціль.