У НБА визначився останній учасник другого раунду плей-оф

Останнім учасником другого раунду плей-оф НБА став «Голдейн Стейт Ворріорз», який поступився «Сакраменто Кінгз» українського центрового Олексія Леня.

Розпочалося протистояння команд з домашньої перемоги «Кінгз» – 126: 123. Пізніше була друга перемога «королів» (114:106). Та попри дві поразки у серії «Ворріорз» вийшли вперед, завдавши поразки «Сакраменто» у трьох матчах поспіль.

На такий успіх суперника каліфорнійці відповіли виїзною перемогою – 118:99. Так, серія між цими командами стала найдовшою у першому раунді плей-оф НБА чинного сезону.

У вирішальному матчі протистояння сильнішими виявились баскетболісти «Ворріорз», які перемогли у серії з рахунком 4:3.

В останньому поєдинку серії український центровий «королів» Лень провів на майданчику майже три хвилини. За цей час українець здійснив одне підбирання та один кидок. Загалом же у плей-оф нинішнього сезону НБА Лень зіграв у всіх семи матчах. У середньому центровий проводив на майданчику 7.7 хвилини, приносив своїй команді 2.7 очка та робив 2.9 підбирання.

Варто додати, що команда Майкла Брауна у цьому сезоні вперше з 2006 року вийшла до плей-оф регулярного чемпіоната. Сталося це після того, як «Сакраменто» посіли третє місце у Західній конференції.

В той же час «Ворріорз», які посіли у конференції шосте місце, проводять сезон у статусі чинних чемпіонів Асоціації.

Нагадаємо, у другому раунді плей-оф НБА «Маямі Гіт» переміг «Нью-Йорк Нікс» (108:101), а «Денвер Наггетс» здолав «Фінікс Санз» (125:107). «Ворріорз» у чвертьфіналі зіграє проти «Лос-Анджелес Лейкерс».

Загалом пари у другому раунді плей-оф  НБА наступні:

• Бостон Селтікс – Філадельфія Севенті Сіксерс
  • Маямі Гіт – Нью-Йорк Нікс
  • Денвер Наггетс – Фінікс Санз
  • Голден Стейт Ворріорз – Лос-Анджелес Лейкерс.

Фінальна серія плей-оф НБА у нинішньому сезоні розпочнеться 1 червня, а закінчиться не пізніше 18 червня.