Українська збірна з поразки стартувала у відборі на Євробаскет-2025

У першому матчі заключної відбіркової стадії Євробаскету-2025 збірна України програла Словенії. Зустріч, яка відбулася у Копері (Словенія) завершилася з рахунком 87:73.

Про це інформує Суспільне Спорт.

Першими повели у поєдинку синьо-жовті. На його початку різниця сягнула семи очок на користь гостей. Словенія відновила паритет за три хвилини до стартової перерви, на яку українці пішли з перевагою в одне очко.

До великої перерви українці втримали перевагу – гості лідирували впродовж усієї другої 10-хвилинки. Відставання у вісім очок суперники нашої команди до кінця чверті скоротили до одного.

На початку третьої чверті Словенія перехопила ініціативу, а пізніше першою відірвалася від суперника на двозначну відстань у 10 очок. До останньої чверті команди підходили із найбільшою різницею в рахунку – +11 очок для господарів.

Збірній України вдалося скоротити відставання до п'яти очок, однак до кінця зустрічі наші відпустили команду зі Словенії у вирішальний ривок, набравши лише два очки за чотири хвилини. Фінальна сирена зафіксувала перемогу господарів – 87:73.

Кваліфікація Євробаскету-2025. 1-й тур

• Словенія – Україна – 87:73 (21:22, 18:18, 25:13, 23:20).

Зазначимо, що найрезультативнішим українцем став захисник Олександр Ковляр із доробком у 23 очки. Двозначну позначку також подолав форвард В'ячеслав Бобров – 17 очок.

Так, за підсумками матчів 22 лютого, збірна України посідає останнє місце в таблиці групи А. В іншому матчі змагального дня Ізраїль обіграв Португалію із рахунком 72:70 і вийшов на друге місце.

Група А: турнірна таблиця

• Словенія – 1 перемога (1 матч), 87:73 (різниця очок)
  • Ізраїль – 1 (1), 72:70
  • Португалія – 0 (1), 70:72
  • Україна – 0 (1), 73:87.

Нагадаємо, на Євробаскет-2025 кваліфікуються команди в топ-3 групи за підсумками шести турів.