Україна виграла Гран-прі Франції з греко-римської боротьби

Українська збірна з греко-римської боротьби стала переможцем Гран-прі Франції, який минулого тижня проходив у Ніцці (Франція).

Про це повідомляє Суспільне.

Українці посіли перше місце в очковому та медальному заліках турніру. Нашу країну представляли 15 спортсменів, серед яких був і олімпійський чемпіон Жан Беленюк (вагова категорія — до 87 кг).

Також до складу увійшли минулорічні бронзовий призер чемпіонату світу Андрій Кулик (72 кг) та чемпіон світу серед юніорів Михайло Вишнивецький (130 кг), серед інших.

Кожен з українців Гран-прі Франції закінчив з медаллю. Четверо українців здобули «золото»: Жан Беленюк, Сергій Козуб, Ярослав Фільчаков та Владлен Козлюк.

Шестеро українців здобули «срібло», ще п'ятеро — «бронзу». Другий найкращий показник на турнірі — п'ять медалей збірної Грузії (дві з них — золоті).

В очковому заліку «синьо-жовті» посіли перше місце з показником у 295 балів. На 110 балів Україна випередила збірну Франції, що стала другою на турнірі. Топ-трійку замкнули грузини, які набрали 148 очок.

Всі медалі України на Гран-прі Франції з греко-римської боротьби

• «Золото»: Сергій Козуб (до 77 кг), Ярослав Фільчаков (82), Жан Беленюк (87), Владлен Козлюк (97)
  • «Срібло»: В'ячеслав Байрактар (55), Віктор Петрик (60), Олександр Грушин (63), Андрій Кулик (72), Володимир Яковлєв (77), Дмитро Гардубей (82)
  • «Бронза»: Корюн Саградян (55), Парвіз Насібов (67), Сергій Омелін (97), Євген Савєта (97), Михайло Вишнивецький (130)

Підсумковий залік турніру: топ-5

1. Україна — 295 очок (4 золоті медалі + 6 срібних + 5 бронзових)