Україна поступилася Росії у відборі на Євро

У кваліфікації чемпіонату континенту з гандболу команда Миколи Степанця йде на другому місці в групі

У матчі відбірного турніру чемпіонату Європи з гандболу серед чоловіків збірна України поступилася Росії (28:30). Наша команда поступилася по одному голу в кожному таймі.

Команди провели другий матч між собою. Перша гра завершилася внічию - 27:27. Обидві зустрічі пройшли в Мінську.

Російська команда з трьома очками лідирує у третій групі. У України одне очко і друге місце.

У нашій групі також виступають збірні Чехії та Фарерських островів, які ще не стартували.

Безпосередньо на чемпіонат Європи вийдуть збірні, які посіли перші два місця в восьми групах, а також чотири команди, які матимуть найкращі показники з числа тих, хто фінішує в своїх квартетах на третьому місці.