Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Україна зіграє проти Естонії у третьому матчі ЧС-2023

Україна зіграє проти Естонії у третьому матчі ЧС-2023

26 квітня національна збірна України зіграє проти Естонії у третьому матчі чемпіонату світу у Дивізіоні 1B. Гра розпочнеться о 19:30 за Києвом.

Про це повідомляє ФХУ.

Варто зазначити, що до майбутнього поєдинку з Україною естонці підходять на другому місці в групі, набравши 5 очок у стартових поєдинках із Сербією (2:1 Б) та Нідерландами (4:2). Українці посідають у таблиці третє місце із чотирма очками в активі.

Лідер команди суперників Рооба відзначився у кожному з матчів (у серії буллітів та основний час), також дубль у ворота голландців оформив Віїтанен.

Капітан збірної України Ігор Мережко зазначив, що зустріч з Естонією буде важкою.

«Адже непросто грати проти будь-якого суперника, котрий виступає за підтримки своєї аудиторії, – трибуни женуть своїх за подвигами. Втім, наших уболівальників також очікується чимало у Таллінні. <...>. В цій ситуації, вважаю, ми зобов’язані брати три очки, бо ведемо боротьбу за підвищення у класі. Разом з тим Естонія непоступлива команда і ми точно не дивимося на неї зверхньо», – наголосиві він.

Додамо, щоб забезпечити собі підвищення у класі, Україні необхідно обіграти Естонію, Нідерланди та Японію в основний час.

Нагадаємо, торік підопічні Вадима Шахрайчука розгромили естонців (8:0) у заключній зустрічі на ЧС-2022 та фінішували на третьому місці у групі.

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино

home subscribe background