Україна розгромно обіграла Китай у третьому матчі Чемпіонаті світу

Збірна України здобула третю поспіль перемогу на чемпіонаті світу в дивізіоні 1В, який відбувається у Вільнюсі (Литва). Сьогодні «синьо-жовті» розгромили Китай – 9:0.

Про це повідомляє Федерація хокею України (ФХУ).

Вже у першому періоді команда Дмитра Христича закинула чотири шайби, два голи влетіли у ворота китайців у другій 20-хвилинці, ще тричі українці відзначились в останньому періоді.

ЧС-2024 з хокею. Дивізіон IB. 3-й тур

• Україна – Китай – 9:0 (4:0, 2:0, 3:0).

Шайби: 1:0 – Мережко (Ворона, Є. Фадєєв), 02:08. 2:0 – Пересунько (Дахновський, Пангелов-Юлдашев), 09:46. 3:0 – Пангелов-Юлдашев (Дахновський, Фадєєв), 11:33. 4:0 – Ворона (Мережко, Мазур, – більш.), 13:18. 5:0 – Лялька (Сисак), 23:38. 6:0 – Пересунько (Мазур, Мережко), 37:04. 7:0 – Лялька (Кривошапкін, Пангелов-Юлдашев, – більш.), 42:11. 8:0 – Денискін (Сисак, Є. Фадєєв), 51:06. 9:0 – Мережко (Захаров, – 4х4), 57:46.

Нагадаємо, у стартовому поєдинку Україна розгромила Естонію (8:0), а потім розправилася з Нідерландами (4:0).

«Синьо-жовтим» залишається провести дві гри на турнірі. 1 травня наша збірна зіграє з Іспанією, а в останньому турі зустрінеться із Литвою 3 травня.

Турнір у дивізіоні IB відбувається у Литві. Переможець турніру вийде до Дивізіону IA, команда, яка займе останнє місце, опуститься до Дивізіону IIA.