Україна опустилася у турнірній таблиці Євробаскету-2022: результати матчу з Грецією

У матчі четвертого туру Євробаскета-2022 збірна України поступилася Греції з рахунком 79:99.

На стартових хвилинах суперники повели 10:2, але українці зуміли вирівняти гру. У другій чверті наша збірна перехопила ініціативу та спромоглася вийти вперед з різницею в +7.

У третій 10-хвилинці українці втратили перевагу та дозволили Греції вийти вперед, а за підсумками всієї чверті програли фаворитам зустрічі 22 очки.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Янніс Адетокумбо — 41 очко, до яких форвард додав 9 підбирань. Найкращий показник у збірній України — 16 очок Санона та Михайлюка.

За результатами матчу Україна посіла друге місце у турнірній таблиці Євробаскету-2022:

• Греція
  • Україна
  • Італія
  • Хорватія
  • Естонія
  • Великобританія

Наступними суперниками збірної України стане Хорватія, з якою наші зіграють 8 вересня.