Трансфер Луніна: Реал планує отримати повний прибуток від продажу українця

Іспанський ФК «Реал Мадрид» має намір отримати повний прибуток від трансферу українського воротаря Андрія Луніна, у послугах якого зацікавлений «Атлетіко».

Про це повідомляє El Gol Digital.

Зазначається, що мадридці будуть вимагати від «Матрацників» повної виплати клаусули за українця у розмірі 250 млн євро – це та сума, яка прописана в контракті футболіста.

Нагадаємо, чинна угода Андрія з «Бланкос» розрахована до літа 2025 року. З «Реалом» український кіпер виграв дев’ять трофеїв, включно з двома Ла Лігами, двома Кубками чемпіонів та Клубним чемпіонатом світу.

Сам Лунін сумнівається у доцільності продовження контракту мадридським ФК. Хоча спочатку стало відомо, що українець має укласти контракт до 2029-го. Також у договорі буде прописано збільшення заробітної плати.

Цього сезону Андрій провів 31 матч за «Реал» у всіх турнірах. Воротар пропустив у них 32 м’ячі та 12 поєдинків відіграв «на нуль».

Мадридці стали чемпіонами Іспанії та тріумфували у Лізі чемпіонів. «Атлетіко» посів четверте місце у турнірній таблиці Прімери.