Світоліна завершила участь на турнірі у Цинциннаті
Перша ракетка України Еліна Світоліна завершила свій виступ на турнірі WTA 1000 у Цинциннаті (США).
У другому колі змагань українка поступилася Барборі Крейчиковій з Чехії – 6:2, 4:6, 3:6. Тенісистки провели на корті 2 години 4 хвилини.
На початку Світоліна повела з брейком, а у підсумку виграла стартову партію з рахунком 6:2. У другому сеті Крейчикова повернулася у гру, загравши впевненіше на своїй подачі. Представниця Чехії зробила два брейки проти одного в українки і зрівняла рахунок по партіях.
Вирішальний третій сет також склався на користь Барбори. Три гейми взяті на прийомі забезпечили їй підсумкову перемогу з рахунком 6:3.
Cincinnati Open – WTA 1000. Цинциннаті (США). Друге коло
- Еліна Світоліна (Україна, 10) – Барбора Крейчикова (Чехія) – 6:2, 4:6, 3:6.
Українська тенісистка зазнала третьої поразки поспіль у протистояннях із Крейчиковою. Попередні два матчі між ними проходили на грунтових турнірах. Торік Світоліна поступилася чешці в третьому колі Олімпіади в Парижі.
Еліна вдесяте виступила на змаганнях у Цинциннаті і втретє програла у своєму першому матчі. Таке також відбувалося у 2016 та 2021 роках. Її найкращим результатом тут є півфінал у 2015 році.
Наступним турніром у розкладі українки буде US Open, який стартує 24 серпня.