Світоліна обіграла росіянку і зіграє у четвертому колі турніру в Римі

Перша ракетка України Еліна Світоліна продовжує участь у турнірі WTA 1000 у Римі (Італія).

У третьому колі змагань наша тенісистка обіграла «нейтральну» Анна Калинську. Протистояння тривало 1 годину 14 хвилин.

У стартовому сеті Світоліна зробила брейк у другому геймі й втримала цю перевагу до кінця партії. У другому сеті українка знову зробила ранній брейк (1-0), проте Калинська зуміла зрівняти рахунок, повернувши брейк у четвертому геймі.

Наступні два гейми знову взяла Еліна (4-2) і цієї переваги їй вистачило, щоб завершити поєдинок на свою користь.

Internazionali BNL d’Italia – WTA 1000. Рим (Італія). Третє коло

• Еліна Світоліна (Україна, 16) – Анна Калинська (-, 23) – 6:3, 6:3.

Світоліна виграла восьмий матч поспіль проти тенісисток з Росії, починаючи з лютого 2022 року. Вперше в цьому сезоні вона перемогла суперницю з топ-30 (Калинська – 26-та ракетка світу), зігравши п'ятий такий поєдинок.

У четвертому колі Еліна зіграє проти другої ракетки світу Арини Соболенко, якій поступилася торік у чвертьфіналі Ролан Гаррос (загальний рахунок їхнього протистояння 2-1 на користь Соболенко).

Нагадаємо, Соболенко у своєму останньому матчі перемогла українку Даяну Ястремську.