Сокіл вийшов у фінал чемпіонату України з хокею

У п’ятому матчі серії плей-оф чемпіонату України з хокею столичний ХК «Сокіл» обіграв «Київ Кепіталз» (3:2) і вийшов у фінал.

У першому періоді «Сокіл» закинув дві шайби. У другій 20-хвилинці команди обмінялися голами.

У заключному періоді «Київ Кепіталз» скоротив відставання до мінімуму, однак врятувати матч команді Вадима Шахрайчука не вдалося.

Чемпіонат України з хокею. Плей-оф. Півфінал. П’ятий матч

• Сокіл – Київ Кепіталз – 3:2 (2:0, 1:1, 0:1).

Рахунок у серії – 4:1.

Нагадаємо, «Сокіл» у першому матчі розгромив своїх суперників з рахунком 4:0. «Кепіталз» вдалося відновити рівновагу в серії (3:2). Однак далі перемагали лише чинні чемпіони (2:1 та 3:0).

У другій півфінальній серії між «Кременчуком» та «Дніпром» рівність – 2:2. П’ятий поєдинок протистояння відбудеться у Кременчуці 12 березня.