Швейцарія перемогла у Кубку Біллі Джин Кінг

Збірна Швейцарії вперше в історії стала переможницею Кубку Біллі Джин Кінг,  що пройшов у Глазго (Шотландія).

Тенісистки жіночої збірної Швейцарії обіграли Австралію у вирішальному матчі турніру. Зустріч закінчилася рахунком 2:0.

Перший матч Жиль Тайхманн у трьох сетах виграла у Сторм Сандерс — 6:3, 4:6, 6:3, а у другому олімпійська чемпіонка Белінда Бенчич здобула перемогу над Айлою Томлянович — 6:2, 6:1.

Швейцарія стала 12-ю країною, яка зуміла виграти головний командний титул у жіночому тенісі.

Зазначимо також, що збірна України у раунді плей-оф Кубку Біллі Джин Кінг обійшла Японію. Таким чином, наші тенісистки вибороли собі право на участь у фінальній частині турніру у 2023 році. Їхніми суперницями буде збірна Чехії.

Господарями матчу буде наша збірна, зустріч відбудеться 14-15 квітня.