Швейцарія обіграла Чехію, США поступилися Словаччині: як пройшли матчі ЧС-2024 з хокею

13 травня розпочався третій тур групового етапу чемпіонату світу-2024 з хокею.

Так, у групі А Фінляндія завдала поразки зірній Норвегії – 4:1. Швейцарія в серії булітів перемогла Чехію, піднявшись на перше місце у турнірній таблиці.

Словаччина у групі B в овертаймі перемогла США – 5:4. Варто зазначити, що американська команда у третьому періоді відігралася з рахунку 1:4. Ще в одному матчі ігрового дня Швеція розгромила Німеччину – 6:1.

Сьогодні, 14 травня, на ЧС-2024 відбудуться чотири матчі (початок – о 17:20 за київським часом):

• Данія – Норвегія,
  • Казахстан – Латвія,
  • Канада – Австрія,
  • Польща – Франція.

Чемпіонат світу-2024 проходить у Чехії з 10 по 26 травня. Чинний чемпіон світу – збірна Канади.

Нагадаємо, збірна України стала переможцем чемпіонату світу-2024 у Дивізіоні IB та наступного року зіграє у Дивізіоні IA.