Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Сестри Колб не змогли дограти чвертьфінальний матч турніру у Мексиці

Сестри Колб не змогли дограти чвертьфінальний матч турніру у Мексиці

Українські тенісистки Надія та Марина Колб вибули із боротьби на турнірі WTA 500 у Мериді (Мексика).

У чвертьфіналі змагань сестри поступилися першій сіяній парі – Анні Даніліній та Ірині Хромачовій (Казахстан/-, 1). Зустріч тривала 54 хвилини.

Перший сет завершився перемогою суперниць українок (6:2). У другій партії Надія та Марина поступалися (2:3) і вирішили знятися з поєдинку.

Merida Open Akron – WTA 500. Мерида (Мексика). Чвертьфінал

  • Надія Колб/Марина Колб (Україна) – Анна Даниліна/Ірина Хромачова (Казахстан/-, 1) – 2:6, 2:3 (отказ).


«На жаль, ми не можемо повернутися у січень та змінити те прикре Маринине падіння, через яке вона не грала у теніс півтора місяці та ледь пересувалася по дому ще за день до вильоту в Мексику. Ми зробили неможливе, вигравши першу гру, та ситуація тільки погіршилася вже наступного дня», – написала Надія в Instagram.


Зазначимо, сестри Колб вперше зіграли на турнірі WTA 500. Для українок це був четвертий спільний матч на рівні Туру, в якому вони зазнали другої поразки.

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино

home subscribe background