Сербія пройшла у фінал чемпіонату світу з баскетболу

Збірна Сербії з баскетболу зіграє у фіналі чемпіонату світу-2023. У півфінальному матчі серби виявилися сильнішими за Канаду – 95:86.

Вже у першій чверті гри балканська команда зробила заділ уже у першій чверті, вигравши її з різницею +8. Далі канадцям вдалося скоротити розрив до 5 очок, але не більше. Серби додали і пішли на велику перерву з ще більшою перевагою.

Друга половина зустрічі була напруженою, але підопічні Светислава Пешича тримали комфортний розрив і жодного разу не дозволили супернику підібратися на небезпечну відстань.

Найбільший внесок у перемогу своєї команди зробили Богдан Богданович (23 очки) та Нікола Мілутінов (16 + 10 підбирань)

Баскетбол. Чемпіонат світу-2023. Півфінал

• Сербія – Канада – 95:86 (23:15, 29:24, 23:24, 20:23).

Другий фіналіст турніру визначиться сьогодні, 8 вересня, у зустрічі збірних США та Німеччини, яка розпочнеться о 15:40 за київським часом.

Чемпіонат світу, який приймають Індонезія, Японія та Філіппіни, завершиться 10 вересня. Фінальний матч відбудеться у Пасаї.