Сьогодні в Обергофі жіноча індивідуальна гонка на ЧС з біатлону: коли бігтимуть українки

15 лютого в Обергофі (Німеччина) жіночою індивідуальною гонкою продовжується чемпіонат світу з біатлону. Початок змагань о 15:30 за київським часом.

Спортсменки мають подолати дистанцію у 15 км.

До індивідуальної гонки українська збірна підходитиме з одним фінішем у топ-15 — Юлія Джима посіла 14-е місце в гонці переслідування. Завдяки цьому вона зберігає шанси на потрапляння до масстарту.

Крім того, Джима потрапила до складу біатлоністок на ЧС в індивідуальній гонці. Також туди увійшли Анастасія Меркушина та дві дебютантки — Любов Кип'яченкова та Анна Кривонос.

Відкриватиме гонку серед українок буде Джима, вона потрапила до першої групи біатлоністок і бігтиме 30-ю. У другій групі — Кип'яченкова (50-й), у третій — Кривонос. Закриватиме гонку Меркушина, яка отримала 86-й номер.

Нагадаємо, 14 лютого у Німеччині відбулися чоловічі індивідуальні гонки. Переможцем змагань став норвежець Йоганнес Бьо. Українець Артем Тищенко став 12-м.