Збірні України дізналися суперників у кваліфікаціях Кубка Девіса та Кубка Біллі Джин Кінг

Визначилися суперники збірних України у кваліфікаціях фінальних турнірів Кубка Девіса-2023 та Кубка Біллі Джин Кінг.

Так, в результаті жеребкування, стало відомо, що чоловіча збірна вийде проти 32-разових переможців турніру – збірної США. Матч відбудеться 2-3 або 3-4 лютого. Номінальним господарем будуть синьо-жовті.

Нагадаємо, у вересні Україна перемогла Колумбію (3:2) у Першій Світовій групі Кубка Девіса та отримала право зіграти у кваліфікації фінального турніру-2024.

Фінальний турнір Кубка Девіса-2023 проходить у Малазі (Іспанія). 26 листопада, у вирішальному поєдинку Італія обіграла Австралію.

Українські тенісистки за вихід до фінальної частини Кубка Біллі Джин Кінг боротимуться зі збірною Румунії. Поєдинки відбудуться 12-13 квітня. Місце проведення та покриття обиратиме наша команда.

Торік українки поступилися на етапі Qualifiers збірній США, а цього року – представницям Чехії. В оновленому рейтингу Кубка Біллі Джин Кінг збірна України опустилася на 18 місце.