Збірній України не вистачило сил на чоловічу естафету на Кубку світу

Після другого етапу наша команда йшла четвертою, однак фінішувала на 10-му місці

У фінському Контіолахті завершилася чоловіча естафета. Збірна Норвегії подвердить статус фаворита і досить легко виграла гонку. Йоханнес Бьо, котрий біг на останньому етапі, не завадили навіть використані три додаткові патрони.

Друге місце зайняли шведські спортсмени, які відстали майже на 20 секунд, треті - німці - +51.7.

Збірна України після другого етапу зусиллями Дмитра Підручного змогла піднятися на 4 місце, однак Руслан Ткаленко і Богдан Цимбал, хоч і стріляли непогано, на лижні поки поступаються більшості конкурентів. У підсумку - 10 місце.

За підсумками естафети збірна України піднялася на 12 місце в Кубку націй.