Збірна України поступилася Словенії у молодіжному ЧС-2023 з хокею

Молодіжна збірна України з хокею (U20) завершила участь у чемпіонаті світу.

У вирішальному поєдинку за перше місце у групі Дивізіону 1B синьо-жовті зазнали поразки від Словенії – 3:5.

Суперники українців, які грали вдома, мінімально виграли перший період, а на старті другого подвоїли рахунок. Підопічні Андрія Срюбка зібралися та видали камбек – до завершення періоду наша збірна вийшла вперед, чергові очки у свій актив (гол+пас) записав Микита Сидоренко, проте перед перервою словенці відігралися.

Проте на ключовий відрізок матчу українців не вистачило. У третьому періоді господарі закинули дві шайби, виграли матч, а разом з ним – і всю групу.

ЧС-2023 U-20. Блед, Словенія. Дивізіон 1B, 4-й тур

• Словенія – Україна – 5:3 (1:0, 2:3, 2:0).

Таким чином, молодіжна збірна Словенії здобула єдиний квиток до вищого класу за підсумками першості. Україна ж з чотирма перемогами та однією поразкою завершила ЧС-2023 на другому місці секстету. Наступний сезон стане для нашої команди 12-м поспіль у Дивізіоні 1B.

Варто зауважити, що Сидоренко отримав звання найкращого бомбардира групи. На рахунку якого найбільше шайб (8), а також очок за системою «гол + пас» (12).