Збірна України програла Португалії у кваліфікації Євробаскету-2025

Жіноча збірна України з рахунком 63:78 прикро поступилася Португалії у номінально домашньому матчі кваліфікації Євробаскету-2025. Поєдинок пройшов у Ризі (Латвія).

Усю першу чверть зустрічі перевага була в руках українок. Іноді відрив у рахунку сягав 11-12 очок. Суперницям вдалося додати в другій чверті, проте на велику перерву команди пішли за мінімальної переваги України – 30:29.

Підопічні Євгена Мурзіна впевнено провели третій відрізок, за підсумками якого вели із різницею +6. Однак вирішальна чверть ознаменувалася дуже потужним виступом португальської команди, яка набила за чверть 35 очок і в результаті святкували вольову перемогу.

Євробаскет-2025. Кваліфікація. Група G

• Україна – Португалія – 63:78 (20:17, 10:12, 19:14, 14:35).

Збірна України зазнала другої поразки поспіль. Раніше вона була в гостях розгромлена командою Сербії (40:82). Наступні два матчі збірна України зіграє через рік, у листопаді 2024-го.

Жіночий Євробаскет-2025 вперше пройде на території чотирьох країн – Італії, Греції, Чехії та Німеччини. Збірні цих країн здобули місця у фінальній частині та зіграють між собою за залікові очки рейтингу ФІБА у групі I.