Збірна України з хокею в овертаймі обіграла Латвію

Збірна України з хокею в овертаймі вирвала перемогу у команди Латвії у повторному контрольному матчі – 2:1. Матч пройшов у Ризі у рамках підготовчого збору до чемпіонату світу-2024 у дивізіоні 1В.

Про це повідомляє ФХУ.

Першими вперед вийшли «синьо-жовті» завдяки далекому кидку Олексія Ворони. У середині третього періоду суперники зрівняли рахунок.

У результаті, як і минулого разу, гра перейшла овертайм, і цього разу команді Дмитра Христича зуміла взяти реванш за попередню поразку 2:3. Вирішальну шайбу з передачі Пилипа Пангелова-Юлдашева провів Олександр Пересунько.

Контрольний матч

• Латвія В – Україна – 1:2 ОТ (0:0, 0:1, 1:0, 0:1).

Збірна України розпочне виступ на ЧС-2024 матчем проти Естонії 27 квітня. Далі українці зіграють із Нідерландами (28 квітня), Китаєм (30 квітня), Іспанією (1 травня) та Литвою (3 травня).

Переможець турніру вийде до Дивізіону IA, команда, яка займе останнє місце, опуститься до Дивізіону IIA.